25 Eylül 2009 10:12

Remake Kralı Amerika

Yeniden yapımların vazgeçilmez ülkesi Amerika, King Kong'u 4. kez gündeme getiriyor!

Yeni King Kong filmi geliyor. İlk olarak 1933 yılında yapılan ve klasikler arasında yerini alan filmin orjinalinin ardından iki tane daha 'remake'i gelmişti. En son 2005 yılında Peter Jackson yönetmenliğinde yapılan filmin yeniden çekimi tekrar gündemde. Ama bu sefer koca adamımız, sarışınlarla uğraşmak yerine kendi egemenliği üzerine kafa yoracak.Empire'ın haberine göre yine Kong: King of Skull Island kitabından uyarlanacak film, Kong'un adadaki egemenliği üzerine olacağı yönünde.
Yorumlar
  • e yok aartıık

  • ama yeter be

  • En son yapılan 2005 versiyonda kaldığıyeni bir hikaye bularak film devam ettirilse mükemmel bir şey ortaya çıkabilir. Ama hep aynı hikaye üzerinden sürekli yeni versiyonlar yapılması artık sıkmaya başlıyor!

  • kriz ne hallere düşürüyor.

  • yuh artık...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir