27 Şubat 2007 13:06

Resfest 10 Yaşında

Dijital filmler İstanbul ve Eskişehir'e uğrayacak!

Resfest Film ve Dijital Sanatlar Festivali, 10. senesinde New York, Toronto, Londra, Barselona, Roma, Tokyo, Seul, Sidney, Buenos Aires, Singapur ve Cape Town dahil 6 kıtada 43 şehri kapsayacak olan global turuna 19 Ekim 2006′da Chicago'da başladı.Türkiye'yi üçüncü kez Mart ayında ziyaret edecek festivalin programında İstanbul ile birlikte, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi'nin resfest Yardımcı Sponsoru olarak sağladığı katkılarla Eskişehir de yer alacak. Dileriz, resfest zaman içinde daha çok yere uğrama imkanı bulur...Gelişmeleri Beyazperde.com'dan ve festivalin sitesi resfest.com.tr adreslerinden takip edebilirsiniz.
Yorumlar
  • Bizim şehirede bekleriz...

  • Özellikle eskişehire uğraması çok büyük bir jest ve istanbula gidemeyenler için müthiş bir kolaylık,eminim ki tıka basa dolu geçecektir seanslar:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir