8 Eylül 2004 18:53

Ricci Lanetlendi

Christina Ricci, Wes Craven'ın merakla beklediğimiz kurt adam filmi Cursed'ın (Lanetlenmiş) oyuncu kadrosuna katıldı. Ricci başrolü Scott Foley ve Omar Epps ile birlikte paylaşıyor.Senaryosu Kevin Williamson tarafından yazılan öykü, kurt adam filmleriyle seri katil temasının bir karışımı olarak nitelendiriliyor.Güzel oyuncuya eşilik edecek diğer isimler ise; Illeana Douglas, James Brolin, Robert Forster, Judy Greer, Scott Baio ve Corey Feldman.Dileriz Cursed, Craven ve Williamson ortaklığının çarpıcı bir sonucu olan Scream gibi, türünün has yapımlarından birine dönüşmeyi başarır.
Yorumlar
  • bu kurt adam filmleri artık miadını doldurmadı mı! ricci veya başkaları ne farkeder sonuç olarak bu filmler artık klişe!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir