13 Mayıs 2003 23:41

Rich Wilkes Wolfenstein'ı Sinemaya Uyarlıyor

XXX'in senaristi Rich Wilkes, Activision'un video oyunu Return to Castle Wolfenstein'ı Columbia Pictures için sinemaya uyarlayacak. Oyun birliğiyle birlikte, büyülü ve genetik deneylerin durdurulamaz bir Nazi ordusu yaratmak için kullanıldığı kötü nam salmış Wolvenstein Şatosu'na dönen bir Amerikan askerinin maceralarını konu alıyordu.
Yorumlar
  • Oyunu mükemmeldi filmi de umarım beklediğm gibi olur. İyi bişi yaparlarsa manyak gişe yapar...

  • Oyunu mükemmeldi, umarım filmi de oyunu kadar mükemmel olur. Filmin konusunda bir Amerikan askerinin bu kaleye dönmesinden bahsediliyor. Bu olayın gerçek hayatta da yaşanmış olması ve CIA'in de bu askerin elde ettiği bilgileri halen gizli tutması bu olaya ayrı bir heyecan katıyor. Sanırım çıkması için daha çok bekleyeceğiz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir