2 Ekim 2009 15:15

Rio'da Türk Filmleri Rüzgarı

24 Eylül 8 Ekim tarihleri arasında düzenlenen, Latin Amerika'nın en büyük film festivali Festival do Rio'da Türk filmlerine özel bir bölüm ayrıldı.

Rio de Janeiro Film Festivali'nde son dönemin en önemli Türk filmlerinden bazıları seyirciyle buluşacak. Tümü festivallerde önemli ödüller kazanmış olan filmler arasında, Reha Erdem'in yönettiği Hayat Var, Semih Kaplanoğlu'nun yönettiği Süt, Yeşim Ustaoğlu'nun yönettiği Pandora'nın Kutusu, Ben Hopkins'in yönettiği Pazar-Bir Ticaret Masalı, Atalay Taşdiken'in yönettiği Kızkardeşim-Mommo ve halen sinemalarda gösterimde olan Pelin Esmer'in yönettiği 11'e 10 Kala var.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir