15 Aralık 2004 16:57

Ritchie Silahı Çekti

Madonna yine kendine yer açtı

Kimin aklına gelirdi Swept Away'den sonra ortalardan kaybolan Guy Ritchie'nin yeni filminde de Madonna'yı oynatmaya cesaret edebileceği? Ama öyle ya da böyle, Digital Spy'ın bildirdiğine göre Madonna kocasının yeni filmi Revolver'da da rol aldı.Guy Ritchie'nin Luc Besson'la geliştirdiği yeni projesi Revolver'ın çekimlerine başladığını çoktan duyurduk. Bir kumarbazın başının büyük borçlarla derde girdiği filmin başrollerinde Ray Liotta ve Ritchie'nin gözdesi Jason Statham'ın olduğunu da. Ancak setten gelen haberlere göre çekimlerin geçen hafta önemli bir konuğu varmış, Madonna. Guy Ritchie de eşinin ısrarlarına dayanamayarak filmde O'na bir rol ayarlamak zorunda kalmış. Neyse ki Madonna'nın çekimlerini tamamlamış olduğu rolü filmde fazlaca yer tutmayacakmış.
Yorumlar
  • Beyazperde öyle bir yorumlamışki haberi madonnayı istebnmeyen kadın ilan etmiş, şaka bir yana madonnada guy ritchie'de bilsinki filmde kim olursa olsun proje kötüyse o film tutmuyor.Madonna'nın popülerliği kötü bir filmin malesef altın kalıyor.Bunu hemen hemen her oyuncu yaşayacaktır. Yılda 4 tane filmde rol almaktansa 1 veya 2 tane sağlam projede yer almak hem youncu için hemde bizler için daha faydalı olacaktır. Herşey bir yana madonna'yı sinemada görecek olmak son derece keyif verici...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir