25 Eylül 2009 10:12

Rıza

Hiçbiryerde'nin yönetmeni Tayfun Pirselimoğlu'nun yeni filmi Ekim sonunda vizyona giriyor...

Tayfun Pirselimoğlu'nun yönettiği, Rıza Akın, Nurcan Eren, Melissa Ahmedi ve Emin Baş'ın oynadığı Rıza, 26 Ekim 2007 tarihinde 35 Milim Filmcilik dağıtımıyla Zuzu Film tarafından vizyona çıkarılıyor. İlk defa Berlin Film Festivali'nde gösterilen yapım, kamyonu bozulunca İstanbul'da kalmak zorunda olan Rıza'nın suça bulaşmasını anlatıyor."Rıza İstanbul Adana arasında taşımacılık yapan bir kamyon şöförüdür. Hayatta sahip olabildiği yegane şey olan ipotekli kamyonu İstanbul'a yaptığı son seferinde arızalanır. Kamyonu tamir ettirmesi için gereken parası olmadığı için umutsuzca para aramaya başlar. Bu süre içerisinde İstanbul'da içi hep bir umutla bekleyen insanlarla dolu bir otelde kalır..."
Yorumlar
  • Özellikle Rıza Abi'nin performansını merak ediyorum. Türk sineması adına tek umudum böyle projelerin sayısının artmasında.

  • değişik bir proje.umarım kaliteli ve iyi işler çıkaar.

  • ilginç bir yapıma benziyor.

  • berlinde izledim beğenmedim :(

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir