27 Nisan 2004 12:33

Roach "Otostopçuları" Yönetmekten Vazgeçti...

Douglas Adams'ın Otostopçunun Galaksi Rehberi isimli 5 kitaplık başyapıtını sinemaya uyarlayacak isim olan Jay Roach projeyi bıraktığını açıklamış. Yakın zamanda Adams'ın karısının filmin kesinlikle hayata geçeceğine dair açıklamasını aktarmıştık. Şimdi merakla beklenen konu ise projenin başına kimin geçeceği...Otostopçunun Galaksi Rehberi, bilim kurgu edebiyatının en önemli kitaplarından birisi olmasının yanı sıra en çılgınlarından da birisidir. Dolayısıyla kitabı sinemaya kimin aktaracağı konusu eminiz projeye destek veren kitabın mirasçılarının kafasını çoktan karıştırmaya başlamıştır.Yönetmende aranacak özellikler ise, kitabın dünyasına yakın görsel referanslar ile muhtemelen İngiliz olması olacaktır...Aklınıza gelen bir isim var mı?..
Yorumlar
  • Monty Python'un eski üyelerinden Terry Jones olabilir bence. Ayrıca Douglas Adams'ın "Starship Titanic" isimli öyküsünü de kitap haline getiren bir isim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir