17 Ekim 2014 00:00

Robert Downey Jr. röportajı ilk kez Mynet Sinema'da

Başrol oyuncusu Robert Downey Jr. ve yönetmen Dobkin dram türündeki 'Yargıç' filmini anlattı.

Oscar'ın iddialı adaylarından biri olan "Yargıç" filminin başrol oyuncusu Robert Downey Jr. ile filmin yönetmeni David Dobkin'in röportajları ilk kez Mynet Sinema'da.

Film hakkında soruları yanıtlayan Robert Downey Jr., filmin izledikten sonra üzerinde düşünmek, konuşmak ve yakınlarınıza tavsiye etmek isteyeceğiniz türde olduğunu söyledi.

Başarılı oyuncu filmin, birinin kendi geçmişiyle bağının kopması ve geçmişine yeniden anlam vermesi hakkında olduğunu belirtti.


Downey Jr., Robert Duvall'la çalışmak konusunda ise, "Bence o kaç yaşına gelirse gelsin enerjisini ve inandırıcılığını kaybetmeyen insanlardan" diye konuştu.
Ünlü yönetmen David Dobkin ise başrol için aklında hep Downey Jr.'ın olduğunu söyledi.


Senaryonun taslağını ilk gördüğünde, hikayenin bir türlü aklından çıkmadığını söyleyen Dobkin, "Filmi izlerken bütününe hayran olacaksınız ve her karakteri seveceksiniz" diye ekledi.


Dobkin, filmin ana-akım sinemasına göre oldukça farklı bir finale sahip olduğunu da belirterek, ekipten kimsenin bu konuda bir itirazı olmadığı için sevindiğini dile getirdi. Yönetmen, "Bu konuda tartışmalar oldu fakat herkes sonunda beni destekledi, herkes değişikliğin çok iyi olacağını biliyordu" şeklinde konuştu.
Amerikalı yönetmen David Dobkin'in filmi "Yargıç" bu sene 39.'su düzenlenen Toronto Film Festivali'nin açılış filmi olmuştu.


Başrollerini Robert Downey Jr. ve Robert Duvall'ın paylaştığı filmin konusu şöyle: Robert Downey Jr., Hank Palmer adlı büyük şehirde yaşayan ve çalışan başarılı bir avukatı canlandırıyor. Hank Palmer, çocukluğunu geçirdiği kasabaya, kasabanın Yargıç’ı olan babası cinayetle suçlandığında geri döner. Araları pek iyi olmasa da, babasının davasının ardındaki gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışan Hank, yıllar önce koptuğu ailesi ile de tekrar bir araya gelmenin yollarını bulacaktır.


Film ülkemizde bugün vizyona girdi.


YARGIÇ FİLMİNİN SEANSLARI İÇİN TIKLAYIN

FRAGMAN:


VİZYONDAKİ TÜM FİLMLER İÇİN TIKLAYIN


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir