12 Ocak 2016 19:30

Robert Langdon sırları çözmeye devam ediyor

Dan Brown’un üçüncü kitabı ‘Inferno’ beyazperde için hazırlanıyor

Amerikalı yazar Dan Brown’u bilmeyenimiz yoktur. Yazdığı kitapları bir solukta okuduğumuz, bitirince kafamızda milyon soru oluşturan bu kitaplar, Tom Hanks’in başrol oyunculuğuyla beyaz perdeye aktarılmaya 2006’da başladı. İlk film “Da Vinci Code” büyük bir başarı elde etmişti. Genellikle kitapları okumuş olanlar, filmi izledikten sonra, kitabın daha güzel olduğunu söyler. Konuların hassasiyeti düşünülecek olursa, filmlerin hassasiyetle yapıldığını söylemeliyiz. İkinci film “Angels & Demons” 2009’da yine benzer bir başarı elde edince, filmlerin devamı hızlıca gelir zannetmiştik. Ancak yedi sene geçmesine rağmen bir haber yoktu.

Müjdemizi isteriz! Robert Langdon işinin başına dönüyor. Filmin adının üçüncü kitap ile aynı olan “Inferno” olduğunu biliyoruz. Tom Hanks’in Robert Langdon’ı oynamaya devam edeceğini de biliyoruz. Ama daha film ile ilgili bir çok bilmediğimiz şey var. En önemlisi henüz bir fragman yayınlanmış değil.
Konusuyla ilgili, kitabı okumayanlar için şunları söyleyebiliriz; Harvard Semboloji Profesörü Robert Langton, tarihin karanlıklarına gömülmüş gizemleri çözmeye devam edecek. Langdon İtalya’da bir hastane odasında, hafızasını kaybetmiş bir şekilde uyanıyor. Kendisine yardımcı olup, hafızasını geri kazanmasına yardımı dokunacağını düşünen Sienna Brooks ile bir takım olarak, deli bir adamı durdurmaya çalışacaklar. Şimdilik bize senaryo ile ilgili sızdırılanlar bunlardan ibaret.


Yönetmenliğini Ron Howard’ın üstlendiği film 28 Ekim 2016’da vizyona girecek. Geçtiğimiz günlerde filmden yeni görseller yayınlandı. Biz de azıcıkta olsa biraz fikir sahibi olmuş olduk ve hemen sizinle paylaşıyoruz.
ZEYNEP ELMAN
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir