1 Ağustos 2004 13:33

Robert Rodriguez Marsa Gitmiyor

Galaksiden yeni hikayeler Kerry Conran'dan

Frank Miller'ın grafik romanı Sin City'nin Robert Rodriguez tarafından beyazperdeye taşındığını herkes artık herkes biliyor. Beyazperde.com okuyucuları da, bu film yüzünden Rodriguez'in Amerikan Yönetmenler Birliği'nden ayrılma kararı aldığını hatırlar. Bu karar da yönetmenin yeni projesi A Princess of Mars'ı tehlikeye sokmuştu çünkü yapımcılar üye olmayan bir yönetmene sıcak bakmıyorlardı ve sonunda olan oldu, Rodriguez projeden ayrılınca yerine Kerry Conran geçti.Sky Captain and the World of Tomorrow'un post prodüjksiyon aşamasına gelmesi ile, filmin yönetmeni Kerry Conran'ın yeni projenin başına geçtiği açıklandı. Geleceğin dünyasında kullandığı efektlerle oldukça başarılı olan yönetmenin Mars maceralarının da altından kalkabileceğine inanan yapımcılar tereddüt etmeden filmi teslim ettiler bile. Edgar Rice Burroughs'un bilim kurgu hikayelerinden uyarlanacak filmin senaryosunu Conran'ın mı yazacağına, yoksa bir senaristle mi anlaşılacağına karar verilmedi. Henüz Conran'ın Sky Captain da neler yapabildiğini yapımcılardan başka kimse görmedi ama dedikodulara bakılırsa bilimkurgu hayranlarını heyecanlı günler bekliyor.
Yorumlar
  • Yagmurb içinde nicole kidman bile olsa bir film kötüyse o filmi oyuncu kurtaramaz.Yanlış anlaşılmasın bu filme kötü demiyorum bende merak ediyorum ama bir filmi artık oyuncunun kurtaracağına inanmıyorum senaryo kötü ise o filmi hiçbirşey kurtaramaz.Günümüz sinema seyircisi artık kimin oynadığına değil içeriğine bakıyor. Herneyse sky captain'nın kadrosu cok iyi umarım başarılıdır...

  • içinde jude law var daha ne olsun!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir