25 Ocak 2005 14:11

Robin Hep Çocuklarla

Krazees de beyazperde de

Geçtiğimiz günlerde Altın Küreler dağıtılırken Ömür Boyu Başarı ödülüyle onurlandırılan Robin Williams, çok sevilen çocuk kitabı The Krazees'in beyazperde uyarlamasında başrol oynayacak.Zaten ergenlik problemleriyle başı belada olan bir genç kız bir de kötü, kapalı havalarda ortaya çıkan yaratıklar görmeye başlayınca hayatı daha da içinden çıkılmaz bir hal alır. Kızının sorunlarıyla başedemeyen psikolog baba ise çaresiz durumdadır. Çünkü kızının gördüğünü iddia ettiği ve güneşli havalarda ortadan kaybolan yaratıkları başka kimse görmemektedir. Babanın tek bir çaresi kalmıştır, kızına inanmak ve onunla işbirliği yapmak.Sam Swope'un yazdığı The Krazees'i beyazperdeye, en son Talihsiz Serüvenler Dizisi'ni yapan Paramount Pictures ve Nick Movie ikilisi uyarlayacak. Williams ise hem babayı canlandıracak hem de yaratıkları seslendirecek.
Yorumlar
  • büyüksün robin williams... mükemmel bir şekilde çizdiğin psikopat karakter portrelerinden sonra içindeki çocuğun ölmediğini biliyorduk... ve her filmini olduğu gibi bunu da merakla bekliyoruz...

  • Bu harika bi haber gerçekten...!Yine mükemmel bi film we yine Robin Williams!!!... (Umarım mükemmel olur yani!...;P)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir