25 Eylül 2009 10:12

Robin Hurt

William Hurt; Russell Crowe, Cate Blanchett ve Vanessa Redgrave'lı Robin Hood projesinde!

Ridley Scott, henüz kesin adı belli olmayan Robin Hood filminin çekimlerine başladı. Nottingham Şerifi'ni merkeze koyarak farklı bir Robin Hood hikayesi anlatmayı hedefleyen projeye son katılan isim, dev oyuncu William Hurt oldu.Russell Crowe'un başrolünü üstleneceği projede Cate Blanchett'ın da Marian rolü için kamera önüne geçeceği biliniyor. Vanessa Redgrave ve Lea Seydoux da projeye katıldılar. Ethan Reiff ve Cyrus Voris'in yazdığı senaryo, Robin Hood hikayesinin güncel bir versiyonunu ortaya koyacak. Projede, Nottingham Şerifi ile Robin Hood aynı kadına aşık olacaklar.
Yorumlar
  • Projeyi ilgiyle takip ediyoruz, son katılan oyuncu william hurt umarım projeye şans getirir. Çok merak etmeye başladım ben bu filmi ve sanırım şu sıralar çekim aşamasında.

  • cok sevindim bu habere.

  • Bu yapım gerçekten çok çok sağlam geliyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir