4 Kasım 2015 11:13

'Robin Williams intihar etmeseydi, 3 yıl içinde ölürdü'

Susan Williams, Robin Williams'ın hastalığını anlattı.

Ağustos 2014'te yaşamına son veren Amerikalı komedyen Robin Williams'ın karısı Susan Williams, "Robin intihar etmeseydi hastalıkları nedeniyle üç yıl içinde ölürdü" dedi.

Susan Williams, kocasının ölümünden sonraki ilk röportajında, son haftalarda Robin Williams'ın "gözlerinin önünde eridiğini" söyledi.ABC televizyonunun "Good Morning America" programına konuk olan Susan Williams, "Bir kâbus yaşıyorduk" dedi. Parkinson teşhisi konulan 63 yaşındaki oyuncuda aynı zamanda "Lewy cisimcikli demans" belirtileri görülmüştü.

Bu hastalığa Lewy cisimciği adı verilen bir proteinin kalıntıları sebep oluyor. Hastalık beynin normal fonksiyonlarını bozuyor.

Hastalar hafıza, muhakeme yeteneklerini kullanma, hareket, konsantrasyon ve görsel algılamada sorunlar yaşıyor.İntihar ettiği için Robin Williams'ı suçlamadığını belirten Susan Williams, "Şansı varsa Robin belki üç yıl yaşardı. Bunlar da çok zor yıllar olurdu. Muhtemelen de bir yere kapatılırdı" dedi.Günaydın Vietnam, Ölü Ozanlar Derneği, Can Dostum, Mrs. Doubtfire filmlerinde başrol oynayan Williams, ABD'nin en popüler komedyen ve oyuncularından biriydi. (BBC Türkçe)

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir