14 Ağustos 2014 00:00

Robin Williams'ın eriyen serveti

Robin Williams'ın boşanmalarının yükü ağır oldu.

63 yaşında intihar eden aktör Robin Williams’ın ölümünün yankıları hala sürüyor.


Williams’ın depresyona girdiği ve bu yüzden intihar ettiği belirtilirken ünlü aktörün intihar etmesinde ekonomik problemlerinin de büyük rol oynadığı ifade ediliyor.

Evoke’nin haberine göre Williams hiç istemediği bazı rolleri ekonomik durumunu düzeltmek için oynamak zorunda kaldı.


Son zamanlarda ise yüksek maaşla işe başlayacağı bir televizyon dizisinin iptal edilmesinin de Williams’ın depresyonunda önemli bir rol oynadığı söyleniyor.


Williams geçen yıl California’da 29 milyon dolar değerindeki çiftliğini de satışa çıkarmıştı. Willams’ın servetinin erimesinde boşanmalarının da önemli bir rol oynadığı belirtiliyor.


ÖLÜMÜYLE İLGİLİ İNANILMAZ TESADÜF


Williams iki kez boşandı. Bu boşanmalarında toplamda 20 milyon dolar parayı eşlerine ödedi. Williams’ın boşanma anlaşmalarında özel bir madde de var. Buna göre Williams farklı yaşlardaki çocukları belli bir yaşa geldiği zaman ödemeler yapmak zorunda.


NASIL ÖLDÜĞÜ AÇIKLANDI


Forbes’a göre Williams’ın iki sene önce servetinin toplam bedeli 130 milyon dolardı. Şimdi ise servetinin 50 milyon dolara kadar indiği konuşuluyor. Öte yandan ABC’nin yayımladıkları istatistiklere göre Williams’ın oynadığı filmler bugüne kadar 6 milyar dolarlık hasılat elde etti. (Hürriyet)

Yorumlar
  • Benim servetimde 50milyon dolara inse bende intihar ederim çok iyi yakalamışsınız tebrik ederim

  • Robin Williams en sevdiğim film kahramanıydı İnsanlara hayat hakkında bir şeyler öğretim ,bişeyler hissettirebiliyordu . Allah rahmet eylesin .

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir