7 Mayıs 2018 10:34

Robin Williams'ın intihar sebebine yeni bir açıklama geldi

Williams son aylarında bunama geçiriyormuş...Sevilen sanatçı Robin Williams'ın intihar ederek hayatını kaybetmesi hepimizi sarsmış ve bir o kadar da şaşırtmıştı. Ünlü oyuncunun Parkinson hastalığından çektiği biliniyordu fakat bu ay yayınlanan bir biyografide aktörün aynı zamanda Dementia (Bunama) hastalığından da çektiği ve bu hastalığın geri dönüşünün olmadığı, beyin fonksiyonlarının bozukluğunun zamanla daha da kötüye gidiyor olduğu açıklandı.


Robin isimli biyografik kitapta Dave Itzkoff oyuncunun son günlerini anlatıyor.


Beyindeki protein depolarının düşünme, hafıza, duygular ve beden hareketlerine etki ettiği teşhisini koyan doktoru, bunun ikinci en sık görülen bunama çeşidi olduğunu dile getirmiş. Williams son zamanlarında durup dururken ağlamaya başlıyor, üzerinde çalıştığı rollerin diyaloglarını unutuyor, parkinson'dan dolayı ayaklarını sürüyerek yürüyebiliyormuş. Night at the Museum: Secret of the Tomb filminin çekimlerinde krizler yaşanmış. Makyaj sanatçısı Cheri Minns, kitabın yazarına, her gün kollarımda ağlıyordu, dayanılacak gibi değildi, şeklinde açıklama yapmış. Robin Williams'ı sevgiyle, özlemle anıyoruz.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir