6 Ekim 2015 10:49

Robin Williams'ın mirasının sahibi belli oldu

Robin Williams'ın evi eşinin oldu ancak bazı özel eşyaları aktörün çocuklarına verilecek.

2014 yılında intihar eden ünlü aktör Robin Williams'ın ardından başlayan miras kavgasında sular durulmuyor.

Suçlamalar ve tartışmalarla geçen son mahkemede, nihai karar verildi.Parkinson ve depresyon hastalığıyla mücadele ederken 2014 yılında intihar eden Oscar ödüllü aktör Robin Williams'ın mirası, ailesi arasında çatışmalara neden oldu.

ROBIN WILLIAMS'IN EN İYİ FİLMLERİ

Oyuncunun eşi ve önceki evliliğinden olan çocukları arasındaki malk-mülk kavgası mahkemeye taşındı. Williams'ın üç çocuğu, babalarının eşiyle yaşadığı San Fransisco'daki evden Susan Williams'ın çıkmasını ve evde babalarına ait olan tüm eşyaların kendilerine teslim edilmesini istedi.Susan Williams ise hayatının sonuna kadar eşiyle paylaştığı evde kalmak istediğini beyan ederek, kocasının sık sık kullandığı saati, balayına çıktıklarına ona aldığı bisikleti ve evliliklerinde hediye ettiği bazı eşyaların kendisinde kalmasını talep etti.

ÜNLÜ İSİMLER ROBIN WILLIAMS'I BÖYLE ANDI

Çocuklar da davaya neden olan saati, hatırası olan bazı eşyaları, Robin Williams'ın düğününde giydiği smokini ve 60'ıncı doğum gününde çektirdiği fotoğrafları istedi.Davada Susan Williams'ın avukatı, çocukların eve girerek babalarına ait olan bazı eşyaları izinsiz aldıklarını ve müvekkilini dövmeye kalkıştıklarını öne sürdü.

İddiayı kabul etmeyen çocuklar, Williams'ın bu sözleri 'babalarının açıkça kendilerine bıraktığı eşyaları vermemek için' uydurduğunu ileri sürdü.Mahkeme kararı basına açıklanmadı ancak anlaşma maddeleri Susan Williams'ın avukatı Jim Wafstaffe tarafından mutlulukla karşılandı: "Tüm mülklerin ederi tahminen 100 milyon dolardan fazla ediyordu. Müvekkilim Susan Williams bu paranın sadece bir kısmını aldı. Aldığı para da hayatı boyunca aynı evde kalmasına yetecek kadar..."

ROBIN WILLIAMS'IN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ İNANILMA TESADÜF

Mahkemeden sonra Susan Williams da şunları söyledi: "Hayatımın en büyük kaybının neden olduğu bu davanın sonucunu bir 'kazanım' olarak nitelendiremem. Ancak sorunu çözdüğü için hakime minnettarım. Artık kocamın isteklerinin yerine geldiğini bilerek, huzur içinde yaşayabilirim. Sanki Robin'in sesi duyuldu ve ben nihayet kocamla paylaştığım evimde yasımı tutabileceğim. Evimden bir kamyon dolusu hatıranın çıkarılacak olması elbette çok acı verici. Benim için çok şey ifade eden duygusal eşyalar bunlar... Yine de her şey için Tanrıya şükrediyorum."Ederi 100 milyondan fazla olan mülklerin büyük bir kısmı ile 50'den fazla bisiklet, 85 saat, aile fotoğrafları ve smokinler ise çocuklarda kaldı.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir