22 Kasım 2004 16:44

Robin'in Çocukları Büyüdü

On yıl aradan sonra…

20th Century Fox'un, neden 200 milyon dolar kazanmış bir filme devam filmi yapmadığı sinema endüstrisinde en çok sorulan sorulardan biriydi. Bahsettiğimiz film hangisi mi? Tabi ki Robin Williams'a Altın Küre getiren Mrs. Doubtfire. Aradan on yıl geçti ve Fox 2000 sahte İngiliz dadının çocuklarıyla ilişkisine kaldığı yerden devam etmesine karar verdi.Geçen on senede bizim çocuklar büyüdü, dolayısı ile çocuklarından ayrı kalmaya dayanamadığı için kadın kılığına girerek dadılık yapmaya başlayan babayı çok daha büyük problemler bekliyor. 1993 yılında yapılan ilk film sadece Williams'a ödül kazandırmamıştı. En İyi Komedi dalında Altın Küre kazanan film En İyi Makyaj dalında da Oscarı evine götürmüştü. Bu kadar başarıdan sonra da herkes doğal olarak bir devam filmi bekliyordu ve şimdi Mrs. Doubtfire 2 için kollar sıvandı. Yeni filmin senaryosunu aynı zamanda oyuncu da olan Bonnie Hunt yazacak ve tabi ki başrolde yeniden Robin Williams olacak. Fakat ilk filmi yöneten Chris Columbus'un ikinci filmin başında da olup olmayacağı henüz belli değil. Harry Potter'dan uzun zaman önce elini eteğini çeken yönetmenle Fox görüşmelere başlamışlar, sonucunu beraber göreceğiz.
Yorumlar
  • 22 kasımda yayınlanan bir haber ve nasıl olmuş da gözümden kaçmış bilemiyorum. Mrs Doubtfire harika bir filmdi. kaç kez seyrettiğimi hatırlamıyorum bile. devam filmi fikri çok iyi . acaba hala sözkonusu mu bu? araştırmak lazım. bu arada ikincisi çıkmadan hala birinci mrs doubtfire ı syretmeyen varsa aranızda, DAHA NE DURUYORSUNUZ? vakit varken izleyin :)

  • çok sevindirici bir haber.bizim size baba diyebilirmiyim in senaryo filmi.....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir