15 Mart 2007 12:06

Robot Çağı Masalları

Terminatör yönetmeninden grafik roman uyarlaması...

Bağımsız çizgi roman dünyasının önemli yayınevlerinden Top Shelf Comix'in The Surrogates adını taşıyan kült grafik romanı beyazperdeye sıçrıyor.Disney tarafından geliştirilen proje, Terminatör 3 yazarları Michael Ferris ve John Brancato tarafından yazılacak ve aynı filmin yönetmeni Jonathan Mostow tarafından yönetilecek.The Surrogates, Philip K. Dick'in eserlerini anımsatan son derece çarpıcı bir öyküye sahip. Herkesin evinden çıkmadan robotlar aracılığı ile yaşama katıldığı geleceğin dünyasında, bir tekno terörist bütün işleri karıştırmaya başlıyor... Çizgi roman hakkında fikir edinmek için tanırım sayfalarına bakabilirsiniz. Hemen tıklayın!
Yorumlar
  • bakalım nasıl birşey olucak meraklandırıcı bir proje.. terminatörün senaristleri yazacakmış galiba.. onlardan kesin uçuk kaçık birşeyler çıkar şüphem yok..

  • Grafik uyarlamalarını bir de Disney'den duyalım bakalım.

  • Başlığı görünce Cameron'un yeni projesi sandım sevindim..Artık Cameron kendisini göstermesi gerektiğini düşünüyorum.

  • terminatör 3 o kadar iyi değildi. nede olsa arkasında süper 2 film vardı ve onların gölgerinde kaldı.. umarım bu kalmaz..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir