25 Eylül 2009 10:12

Robot Polis Willis!

Bilim kurgu projesi The Surrogates'in oyuncu kadrosuna Bruce Willis katıldı...

Bağımsız çizgi roman dünyasının önemli yayınevlerinden Top Shelf Comix'in The Surrogates adını taşıyan kült grafik romanının beyazperdeye sıçradığını daha önce yazmıştık.Jonathan Mostow tarafından yönetilecek The Surrogates, Philip K. Dick'in eserlerini anımsatan son derece çarpıcı bir öyküye sahip.Herkesin evinden çıkmadan robotlar aracılığı ile yaşama katıldığı geleceğin dünyasında (post internet çağı) bir polis ilk defa evinden çıkmaya karar veriyor.Hayatın müthiş sırını keşfeden polisi Bruce Willis'in canlandırmasına karar verildi.
Yorumlar
  • zor ölüm serilerinden alısık oldugumuz bruce wills gene bir polisi canlandıracak bence iyi seçim bruce wills .Hiç şüphem yok iyi film olacak .

  • iyi olmuş inşallah güzel bir proje olur.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir