25 Eylül 2009 10:12

Rock Yıldızı Penn

Sean Penn, İtalyan sinemacı Paolo Sorrentino'nun filminde zengin bir rock yıldızını canlandırabilir!

Yeni projeleri merakla beklenen yetenekli aktör Sean Penn, This Must Be the Place projesi için görüşüyor. Il Divo'nin ultra yetenekli yönetmeni Paolo Sorrentino'nun ilk İngilizce projesi.Filmde-eğer anlaşma sağlanırsa- Penn karşımıza eski bir rock yıldızı olarak gelecek. Artık emekli olan ve evine çekilen bu varlıklı yıldız, hayatına yeni bir yol vermek için babasının köklerine uzanacak. Babasını öldüren savaş suçlusu naziyi bulacak.
Yorumlar
  • Aktörün ismini görünce kalite kokuyor diyebiliyorum.

  • Tom Hanks gibi zor rollerin üstesinden gelmeyi hep bildi.I Am Samden tutun da Milke kadar. Onun için sorun olmayacaktır.

  • Sean Penn kalitesini kanıtlamış aktörlerden biridir..O yüzden hangi projede,hangi rol alıcak olursa olsun,o bu rolede yakışır diyebiliyoruz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir