13 Mayıs 2003 23:41

Rodman Koşuya Katılabilir!

87 tarihli Arnold Schwarzenegger'li bilim kurgu aksiyon filmi Koşan Adam'a (The Running Man) bir devam filmi geliyor. Farklı kaynaklardan aktarılan bir dedikoduya göre ise fimde yer alması için görüşülen kişi renkli basketbolcu Dennis Rodman!.. Sinema dünyasına çok da uzak olmayan yıldız oyuncunun nasıl bir öykü içine yerleştirileceği ise henüz belli değil.Koşan adam, Stephen King'in Richard Bachman adıyla yayınladığı öykülerden biri. Geleceğin dünyasında, bir televizyon programı için gerçek suçlular ölesiye bir yarışa girerler...Dedikoduların akıbeti için gözünüz beyazperde.com'da olsun!..
Yorumlar
  • bence saçmalıyorlar...hem devam filmi gereksiz hem de dennis rodman gibi oyunculukla uzaktan yakında alakası olmayan bi adamı bu projeye dahil etmeleri..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir