29 Nisan 2005 08:33

Rodriguez'e Yetmedi

Günah şehrinden eski çağlara

80'lerin Frank Miller imzalı ünlü grafik romanı Sin City'nin Robert Rodriguez tarafından beyazperdeye uyarlandığını biliyoruz. Henüz seyredemediğimiz ama hakkında son derece olumlu eleştiriler çıkan yıldızlar geçidi filmin devamı mı geliyor?JoBlo'nun bildirdiğine göre Rodriguez ikinci filmin senaryo yazımına başlamış bile. İlk filmde günah şehrinden sadece üç hikayeyi anlatmayı tercih eden ünlü yönetmenin yanında Frank Miller gibi bir ustanın olduğu düşünülürse daha on filmlik malzemesi var diyebiliriz.Rodriguez'in planı çekimlere Şubat ayında başlamak ve filmin 2007'de vizyonda olmasını sağlamakmış Hemen peşinde diğer filmi de çekip üçlemeyi tamamlamak isteyen yönetmen daha sonra da Warner Bros. için Conan'ı beyazperdeye taşıyacakmış. Haber henüz resmi olarak doğrulanmadı ancak gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.Devam filmleri olacak nı henüz emin değiliz ancak Bruce Willis, Benicio Del Toro, Micket Rourke ve Clive Owen gibi birçok starın yer aldığı Sin City'i sabırsızlıkla bekliyoruz.
Yorumlar
  • Noir havanın optimist bir havaya kurban gitmemesi en büyük dileğim...

  • güzel bir nonstaji rüzgarı olacak heyecan ile bekliyorum

  • Filmi izledim. Eski tarz filmleri anımsatan bir havası var. Ve usta yönetmenin arkasında gizlenmiş bir kişilik var ki(Qunetin Tarantino), onun yorumu filme değişik bir lezzet katmış. Kısacası olumlu bir film.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir