13 Mayıs 2003 23:41

Roger Rabbit Devam Etmiyor

Yaklaşık 15 sene önce çekilen ve o dönem çocukları büyüleyen "Who Framed Roger Rabbit"filminin devam filminin çekileceği yönündeki iddialar yalanlandı. Yapımcı-senarist-yönetmen Frank Marshall'agöre yüksek maliyeti nedeniyle filmin çekiminden vaz geçildi. "Roger Rabbit 2" projesine başladıklarınıancak tahmini bütçe hesaplarında karşılarına çıkan korkunç rakamlar sonucunda ürktüklerini ifade eden Marshall, maliyeti yüksek değil çok ama çok yüksekti diye konuştu. Animasyonla filmin karışımı olan ilk "Roger Rabbit"'te 40 dakikalık bir animasyon bölümü vardı. İkinci filmdeyse bunun iki katı bir bölüm düşünülmüştü. "Roger Rabbit" döneminde de 50 milyon dolarlık bütçesiyle adından söz ettirmişti.
Yorumlar
  • çocukluğum boyunca beni etkileyen ve halen etkilemeye devam eden bir film bu...açıkçası devamının çekilmemesine üzüldüm diyemem. belki biraz önyargılı olucak ama aynı şeyi bir daha yakalayabileceklerini sanmıyorum.sadece ticari amaç taşıyan bir şey çıkabilrdi ortaya.bence bazı şeyler olduğu gibi bırakılmalı.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir