27 Ağustos 2004 15:28

Rol Beğenenin

Bullock'un kaprisi Gelin'e yaradı

Sandra Bullock'un yeni filmi Prime'ın çekimleri 7 eylülde başlayacaktı ama güzel oyuncu defalarca geri gönderdiği senaryonun son halini de beğenmeyince projeden ayrıldı. Filmin hem yönetmeni hem de senaristi olan Ben Younger'sa rolü Uma Thurman'a teklif etmeyi düşünüyor. En son Kill Bill'de intikam peşinde koşan Gelin olarak izlediğimiz Thurman rolü kabul ederse filmin çekimleri planlandığı tarihte başlayacak.Meryl Streep'in de yer aldığı filmde Thurman otuzlu yaşlarında olan ve terapistinin yirmili yaşlarında oğluna aşık bunalımlı bir kadını canlandıracak. Filmin ön yapım aşaması başladığından beri kaprisleriyle herkesi canından bezdiren Bullock, senaryonun dışında oyuncu kadrosundan kostümlere kadar hiçbir şeyi beğenmemişti. Yine de son anda projeden ayrılmış olması Younger'ı çok zor durumda bıraktı.İlk yönetmenliği'ni 2000'de Kazan Dairesi ile yapmış daha sonra 2001'de The Car Thief and the Hit Man ve The Hit Man and the Investigator adlı iki film daha çekmiş ama ilk filmindeki başarıyı yakalayamamıştı. Üç yıl aran sonra çekeceği Prime için oldukça titiz davranan yönetmen Uma Thurman'ı ikna etmek için elinden geleni yapacağını söyliyor.
Yorumlar
  • Oyuncuların bu tür aptal kaprisleri onları sona götürür. Merly Streep'den çok sey öğrenebilirdi.Uma için ise sevinmedeim desem yalan olur kill billdeki muazzam oyunculuğu hala akıllarımızın bir köşesinde...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir