2 Aralık 2004 16:56

Rol Küçük İş Büyük

Val Kilmer yönetmenlik peşinde

Birkaç yıldır başrollerden çok yardımcı rollerde izlediğimiz Val Kilmer, hem bunun sebeplerini anlattı hem de yeni filmlerinden bahsetti. 2005'te üç filmde rol almayı planlayan oyuncu, Kiss, Kiss, Bang, Bang'te Shane Black'le, Midhunters'ta Renny Harlin'le ve 10th&Wolf'ta Chazz Palminteri ile çlışacak. Kilmer'ın en büyük sürprizi ise, artık kesinlikle yönetmenlik yapmak istiyor olması, hayalinde ise Musa'nın hayatı yatıyor.''Evet bana niye artık ufak rollerle yetindiğimi soruyorlar'' diyen Kilmer ''Oyunuyorum çünkü öyle istiyorum'' dedi. ''Ben New Mexico film komisyonundayım ve bu eyalet çok fakir. Rica üzerine oynadığım bu filmlerde benim de ricam oluyor ve filmleri New Mexico'da çekiyoruz. Sadece geçen yıl benim oynadığım filmlerin prodüksiyonları eyalete 200 milyon dolar kazandırmış ve bununla gurur duyuyorum''. Kilmer, Büyük İskender'deki önemli ama kısa rolün sebebini de anlattı ''Oliver Stone. Bu adam her ne yaparsa içinde bulunmak için elimden geleni yaparım. Daha The Doors'u yaptığımız günlerde Büyük İskender'i çekmeyi hayal ediyorduk ve projeyi duyar duymaz telefona sarılıp ben neyi oynayabilirim diye sordum''.Kilmer, çekimlerini bitirmek üzere olduğu Kiss, Kiss, Bang Bang ile ilgili de konuştu. ''Uzun zamandır bir komedide rol almak istiyordum ve bu teklif gelince düşünmeden kabul ettim. Bir kere Shane Black var. Hatırlarsanız Cehennem Silahı'nın ilk iki filminin senaryosu ona aitti. Çekimlerde inanılmaz eğlendik, siz de çok güleceksiniz''.Geçtiğimiz aydan beri Broadway'de Commandments müzikalinde Musa'yı canlandıran ünlü oyuncu bunun için de hala heyecanlı olduğunu söylüyor. ''Gerçekten muhteşem bir karakter ve hayattaki en büyük arzum onun filmini yapabilmek. Biliyorsunuz uzun zamandır yönetmenlik yapmak istediğimi söylüyorum. Umarım öyle bir film yönetme şansı yakalarım''.
Yorumlar
  • ya oyunculuğuna lafım yok ama.o tarihi eser olayından sonra ona karşı soğuk bi görüş üzerindeyim ben......film çekmesi ise...yorumsuz valla.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir