11 Mart 2010 12:45

Roman Polanski'nin davası sürüyor...

Kaliforniya mahkemeleri, 3 ay önce çocuk yaşta biriyle ilişkiye girmekten ötürü hapse giren ünlü yönetmenin davasını düşürmüyor...

Amerika'da 31 yıl önce çocuk yaşta biriyle ilişkiye girmekten dolayı 3 ay önce İsviçre'de hapse giren ve geçtiğimiz ay kefaletle serbest bırakılması düşünülen film yönetmeni Roman Polanski'nin davası bir türlü düşmek bilmiyor.Polanski, İsviçre'deki dağ evinde "elektronik izlemeyle" ev hapsinde tutuluyor.Kaliforniya mahkemeleri, davanın incelenmesinin devamını talep ediyor. İsveç hükümeti, yıl içinde Polanski'yi Amerika'ya teslim etmek konusunda bir karara varacak.Polanski bir film festivalinde ödül almak üzere 26 Eylül'de İsviçre'ye gittiği gün tutuklanmıştı.Yönetmenin son filmi "The Ghost Writer"ın galasının, Almanya'nın başkenti Berlin'de 11-12 Şubat'ta düzenlenecek Berlin film festivalinde yapılacağı bildirildi.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir