6 Kasım 2003 16:17

Romero Kurşuna Biniyor

George Romero, Stephen King uyarlamasına oyuncu olarak katılıyor.

Korku'nun iki ustası George Romero ve Stephen King'in uzun yıllara dayanan dostluğu biliniyor. Romero, elindeki projeleri danışmak için sık sık King'in kapısını çalıyor. Şimdi de usta yazarın kitabından uyarlanacak olan Riding The Bullet için kamera önüne geçmeye hazırlanıyor. Fakat filmdeki rolü büyük değil. Kitapta olmayan bir sanat öğretmeni rolü için konuk oyuncu olarak katkıda bulunacak.Daha önce de haberlerini aktardığımız filmdeki ana karakterlerden birisini de Barbara Hershey canlandıracak. Filmde Jonathan Jockson tarafından canlandırılan bir genç, ölüm döşeğindeki annesini (Hershey) görmek için otostopla bir yolculuğa çıkıyor. Ve olaylar gelişiyor... Yeni haberler için gözünüz Beyazperde.com'da olsun!
Yorumlar
  • Stephen King'in romanlarından film uyarlamaları devam ediyor.Mary Lambert ve Stanley Kubrick usta dışında bu işte pek başarılı olan çıkmadı ama bize yine umut etmekten başka birşey düşmüyor.George Romero ismi bizi ne kadar heyecanlandırsa da beklemek ve görmek lazım....

  • İşte Beklenen bomba G.A.Romero ve S.King Birer Efsane çok güzel bir yağıt olacağını umuyorum zaten hiçbiir kötü olmadı ki S.King'in O filmiyel Başlayan Korku Süreci Riding The Bullet İle Devam Edecek Ve gerisinide geleceğini sanıyorum Kingin Filmlerinde Daima oynayan genç ve fazla tanınmayan oyuncular gerçekten başarılı olup rollerini en iyi şekilde yansıtıyorlar G.Romeronun apayrı bir tarzı var Kige Romanlarında hep bir anlık hayali temaları kullanan çok iyi bir yazar bu nedenle hep BESTSELLER kitapları oluyor! son zamanlarda korku adına herşey fiyasko ancak ve maalesef ring denilen film hep ön safalarda yer aldı Sanırım craven ile argento yeni bir film yapmışlar !

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir