25 Eylül 2009 10:12

Rotterdam, Uzak İhtimal Değil!

Uzak İhtimal, Uluslararası Rotterdam Film Festivali'nde yarışmaya hak kazanan ilk Türk filmi oldu...

Mahmut Fazıl Coşkun'un yönetmenliğini üstlendiği Uzak İhtimal Uluslararası Rotterdam Film Festivali'nde yarışmaya hak kazanan ilk Türk filmi oldu! Dünyanın çeşitli ülkelerinden toplam 14 filmin yarışacağı 38. Uluslararası Rotterdam Film Festivali'nde Türkiye'yi Uzak İhtimal temsil ediyor.Mahmut Fazıl Coşkun'un yönettiği ve Nazım Sarıbacak, Görkem Yeltan ile Ersan Uysal'ın oynadığı Uzak İhtimal, önümüzdeki aylarda Özen Film tarafından vizyona sunuluyor. Görüntü yönetmenliğini Refik Çakar, sanat yönetmenliğini Selda Güneş, kurgusunu Çiçek Kahraman yaptı. Filmin müzikleri ise Rahman Altın imzası taşıyor.İstanbul Galata'da bir müezzin, bir rahibe adayı kız ve bir yaşlı İstanbullu sahafın hayatlarının kesişmesiyle ortaya çıkan olayları anlatan Uzak İhtimal filmi, söylenmemiş bir aşk hikâyesi etrafında dönüyor. Bir müezzinle bir rahibe adayının aşkı filmin sıcak atmosferini oluşturuyor. Merakla bekliyoruz.
Yorumlar
  • Senaryosunu Tarık Tufan ve Görkem Yeltan'ın yazdığı "Uzak İhtimal"in görüntü yönetmenliğini Refik Çakar, sanat yönetmenliğini Selda Çiçek, kurgusunu Çiçek Kahraman yaptı. Filmin müzikleri Rahman Altın imzası taşıyor.

  • senarist ve yapımcı kim?onları da belirtebilir misiniz?

  • .......

  • buyuk bi merakla bekliyorum filmi..umarım fazla bekletilmeyiz..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir