24 Ağustos 2016 10:51

Rupert Grint, Snatch ile geri dönüyor

Harry Potter serisinden beri karşımıza pek de çıkma fırsatı bulamayan Rupert Grint, Snatch filminin televizyon dizisi uyarlamasında rol alacak.

Daniel Radcliffe ve Emma Watson, Hollywood'da çeşitli filmlerle kariyerlerine devam edip bir yandan da Harry Potter serisiyle bağlarını koparmamışken, Rupert Grint işleri biraz ağırdan aldı. Sadece birkaç küçük rolde kendisini izledik. Fakat geçtiğimiz gün gelen bir haber, Rupert Grint'in temposunu hızlandıracağının, yeni çalışmalara başladığının bir işareti oldu. Müjdeyi verelim; iddialı bir televizyon dizisinde Rupert Grint'i hatrı sayılır bir rolde izleyeceğiz. Hakkında birçok internet sitesinde "neden Hollywood Grint'le çalışmıyor" gibi haberler görmeye alışmamıza rağmen böyle bir haberle Grint'in çıkıvermesi oldukça heyecanlandırdı hayranlarını. Kendisini oldukça iyi bir projede izleyecek olmamız da cabası.

2000 yapımı ve başrollerini Jason Statham ile Brad Pitt'in paylaştığı, Guy Ritchie'nin en popüler filmlerinden biri olan Snatch'in televizyon uyarlamasında izleyeceğiz Rupert Grint'i. 20'li yaşlarındaki bir grup gencin çalınan bir altının peşine düşmesini ve bunun ertesinde başlarına gelen olayları anlatıyor.


Basın bültenine göre Grint, Charlie Cavendish isimli "dinamik ve kaotik bir karakter". Fear the Walking Dead'den tanıdığımız Dougray Scott Vic Hill'i canlandırırken Gossip Girl'ün Ed Westwick'i ise Sonny Castillo isimli karakterle diziye konuk olacak. Toplamı 10 saat uzunluğunda olan dizinin çekimleri gelecek hafta The Musketeers'ı da başarılı bir şekilde yöneten Nick Renton yönetmenliğinde başlayacak.
Filmlerin televozyona uyarlanmasının yakın zamandaki örneklerinden biri olacak Snatch uyarlaması dizi. Bu alanda Scream MTV için başarılı bir çıkıştı, CBS'te Limitless ve 12 Monkeys gayet iyi gidiyor. Bu yapımların riski büyük olmasına rağmen yapımcılar ve yayıncı kuruluşlar daha çok deeyecekmiş gibi görünüyor.
Rupert Grint bugün 28 yaşına girmişken böyle bir haber vermekten mutluluk duyduk. Umarız dizi olan Snatch de filmi kadar başarılı olur ve Rupert Grint Hollywood'da da karşımıza çıkar.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir