5 Temmuz 2006 12:06

Ruslar Beyza'nın Kadınları'nı Sevdi

Altıoklar'ın filmine En İyi Deneysel ve Yeni Teknoloji Filmi ödülü...

Altıoklar Prodüksiyon'un, Hermes Film ve Key Productions ile birlikte gerçekleştirdiği, Mustafa Altıoklar imzalı Beyza'nın Kadınları, 23 - 29 Haziran 2006 tarihleri arasında Rusya'da gerçekleştirilen Festival of Festival, International Film Festival in St. Petersburg'dan Bronze Gryphon - En İyi Deneysel ve Yeni Teknoloji Filmi ödülünü aldı. Festivalin en önemli üç ödülünden birini almak üzere Mustafa Altıoklar da festivale katıldı. Türkiye'nin ilk seri katil temalı çalışmalarından biri olan Beyza'nın Kadınları özgün bir öyküyü kaliteli bir oyunculukla birleştiriyor ve sürükleyici bir izleme deneyimi yaşatıyordu. Fakat türe özgü bazı klişelerin aynen bizim kültürümüze adapte edilmesi de aldığı eleştiriler arasındaydı.
Yorumlar
  • boşversinler 18+ yı ya..filmin CD si çıkınca 8 yaşından başlarlar izlemeye..

  • benc film haketmiş bu ödülü gayet güzeldi bence

  • ne yalan söyliyim şaşırdım biraz,beni pek sarmamıştı bu film,gerçi türk yapımı bu tarzlar çok olmasada ne bilim rusyada çokk sevilmesi tutulması şaşkınlık yaratti.....

  • film çok güzel ama malasef bizimkiler 18+ koyup gişe başarısının önünü kestiler... ruslar kıymetini bilio biz bilemioz olcak iş diil...

  • Bizde çok aziyi yapım çıkar ve kıymetini bilemeyiz. Babam ve Oğlum da sonradan farkedildi. Sürü psikolojisi ile halkımız bu kadar youn ili gösterdi. Tamer K.Dağlı için diyemem ama D. Evgar oyunculuğu için bile izlenir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir