26 Şubat 2014 01:00

Russell Crowe hamamda

'The Water Diviner' filminin İstanbul çekimleri başladı.

Ünlü aktör Russell Crowe'un yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği The Water Diviner filminin İstanbul çekimlerine 'Çemberlitaş Hamamı'nda başlandı.

1919 yılında geçen dönem filmi, Tarihi Yarımada Fatih'in Sultanahmet, Çemberlitaş, Balat ve Topkapı Sarayı gibi bölgelerinde çekilecek. Filmin ilk günkü çekimleri Çemberlitaş Hamamı'nda gerçekleşti. Sabah 07.00 sıralarında başlayan çekimler 12.00'de son buldu.

Çekimler sonrası hamamdan çıkan Russell Crowe, gazetecilerin soruları üzerine her şeyin iyi gittiğini söyledi.

Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz'ın da oynadığı filmin Avustralya çekimlerinin ardından ekip Sultanahmet, Çemberlitaş, Balat ve Topkapı Sarayı'nda çekim yapacak. Mart ortasına dek sürecek İstanbul sahnelerinin ardından ekip, Fethiye Kayaköy'de çekimlere devam edecek.

‘The Water Diviner', Çanakkale Savaşı'nda çocuklarını kaybeden ve onların ardından Türkiye'ye gelen bir babanın hikayesini anlatıyor. Çanakkale Savaşı'nda kaybettikleri çocuklarının cenazesini ülkesine götürmek için karısına söz verip, cenazeleri almak üzere İstanbul'a gelen babanın yolunun Binbaşı Cemal ile kesişmesiyle başlayan hikaye, 1914-1919 arasında geçiyor. Film, işgal altındaki İstanbul'u da yansıtacak.

Yorumlar
  • hamamda kı halını de cekseydınız

  • russel hamamda hamam cini gördü ve terketti ülkeyi

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir