11 Ekim 2013 00:00

Russell Crowe: Türkiye muhteşem

Russell Crowe, Twitter'dan Türk bayrağı resmi paylaştı.

Film çekimleri için Türkiye'de bulunan dünyaca ünlü oyuncu Russell Crowe, Twitter'dan Türk bayrağı resmi paylaşarak "Türkiye muhteşem" yazdı.

Çanakkale Savaşı’nda kaybolan iki oğlunu arayan Avustralyalı babanın 1919’da Türkiye’ye gelişini anlatan filmi için Türkiye'de bulunan Avusturalya'lı aktör Russell Crowe, çektiği fotoğrafları Twitter hesabından paylaşmaya devam ediyor.

Crowe son olarak çektiği bir Türk bayrağı fotoğrafını paylaşıp altına da "Türkiye muhteşem! Buna şüphe yok" notunu yazdı.


Türkiye hayranlığını sık sık dile getiren Oscar’lı aktör, daha önce de Twitter’dan Türkiye ile ilgili şöyle bir paylaşım yapmıştı: “Türkiye’de muhteşem bir hafta geçirdim, İstanbul, Edirne ve Kapadokya’yı gördüm. Ne yer ama...”

Crowe, İstanbul’da sürekli Türk filmi izlediğini de açıklamış ve, “Şu ana kadar 22 Türk filmi izledim, çok başarılı oyuncularla tanıştım. Yılmaz Erdoğan’ın ‘Kelebeğin Rüyası’ filmi çok güzeldi. Cem Yılmaz da beni güldürdü” demişti.


Yorumlar
  • ANNE BEN BARBARMIYIM?

  • AKIL OYUNLARIDAKİ gibi ( ezberciliği yıkıp , takip eden değil --> takip edilen olacağız. Yeni REKOR 600 yüzyıl değil 700 yüzyıl olmalıdır. Sen çok yaşa TÜRKİYE CUMHURİYETİ. " Bugün dağların, taşların şüheda gövdesine büründüğü Çanakkale’de dünyanın en yüce, en ulvi, en mukaddes şehitliğinde milletçe hep birlikte ellerimizi açtık dua ediyoruz. Onların muazzez ruhlarını, bizlerden haberdar eyle. Allah’ım şehitlerimizi dünyaya getiren, bin bir çile ile büyüten ve onları yüce ideallerle yetiştiren annelerimize merhamet eyle. Allah’ım millet olarak bizlere şehitlerinin aziz hatırasını ruh ve gönül dünyasında yaşatmayı nasip eyle. Bizleri onların uğruna canlarını verdiği yüce değerlere ihanet edenlerden eyleme Allah’ım."

  • ohayinler kedini diliyorlar

  • nuh serttas, yorumuna aynen katiliyorum,,,,,,

  • Benim ülkem dünyanın en güzel ülkesi ama içimizde çok hain var malesef

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir