18 Ekim 2013 00:00

Russell Crowe'un Türk subayları

Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan ve Mert Fırat, ünlü aktör Russell Crowe’un yeni filmi “The Water Diviner”da üç Türk subayını canlandıracak.

Dünyaca ünlü aktör Russell Crowe’un Cem Yılmaz’la yediği akşam yemeğinin ardından, Yılmaz’ın Crowe’un yeni filminde rol alacağı kesinleşti.


Crowe’un yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği, Çanakkale Savaşı sonrasını anlatan “The Water Diviner” adlı filmde ünlü komedyenin yanı sıra Mert Fırat ve Yılmaz Erdoğan da oynayacak. Üç ünlü oyuncu, filmde Türk subayları olarak karşımıza çıkacak. Filmin kadın başrol oyuncusu ise James Bond filmi “Ouantum of Solace”ta da oynayan, son olarak “Oblivion”da Tom Cruise’la başrolü paylaşan Olga Kurylenko olacak. Türkiye çekimlerine önümüzdeki şubat ayında başlanacak “The Water Diviner”ın tüm dünyadaki co-producer’ı, Muzaffer Yıldırım ve Menderes Utku ortaklığındaki Mars Entertainment Group oldu. Şirket, filmin tüm dünya gelirlerine ortak.

Russell Crowe ve Olga Kurylenko, İstanbul’da tekne turuna da çıktı. Crowe, Twitter’ına “Bu akşam Karadeniz. Benim ikinci seferim. Teşekkürler Yılmaz Erdoğan. Muhteşem bir deneyimdi Olga Kurylenko. Cem Yılmaz sportmen görünüşünden uzaktı” yazdı. Ayrıca Kurylenko’ya “Umarım havadan memnunsundur. Daha ne yapabilirim?” diye sordu.

Olga Kurylenko, İstanbul’da verdiği pozları Twitter’da “İstanbul ziyaret etmek için muhteşem bir yer” notuyla paylaştı.

Russell Crowe, Türkiye’den ayrılırken Twitter’ına “Tanıştığım insanlar cömertlikleri ve nezaketleriyle kalbime dokundular. Geri döneceğim inşallah” yazdı.

Cem Yılmaz’ın rol teklifine başta sıcak bakmadığı, Russell Crowe’la yediği yemek sonrasında kararını değiştirdiği öğrenildi. (Hürriyet)


Yorumlar
  • yabancıların, içimizdeki hainler kadar Türkiyeye zarar vereceğini sanmıyorum.

  • “Tanıştığım insanlar cömertlikleri ve nezaketleriyle kalbime dokundular. Geri döneceğim inşallah" yazmıs :D adam musluman bile olmus daha ne olsun insallah massallah (:

  • bu filmi türkiyede çekiliyor ama dikkat edelim türkleri kötü göstermesinler bazı kişiler abd nin oyuncuları geldiği zaman nasıl yalakalık yaptıklarını ve türkiyeyi nasıl kötülediklerini biliyoruz bu oyuncularımızın dikkat etmesi gerekiyor

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir