10 Ocak 2006 15:21

Rusya'da Bir Rekor Daha

Bekmambetov yeni yılda da iddialı

Rus yönetmen Timur Bekmambetov'un Gece Nöbeti ile Rusya'da hasılat rekorları kırdığından daha önce bahsetmiştik. Variety'nin bildirdiğine serinin devam filmi Day Watch da yeni yıla aynı başarıyla girdi.Yeni yılın ilk haftasında vizyona giren Day Watch, 13.6 milyon dolar gişe geliri elde ederek Rus tarihinde bir rekora imza attı. Bu hasılat şimdiye kadar yılbaşında elde edilmiş en yüksek gişe geliri.Rusya'nın Matrix'i olarak tanımlanan Gece Nöbeti'nin yakaladığı başarı ile Bekmambetov da Hollywood'a tranfer olan yönetmenler kervanına katılmıştı.Rus yönetmen sadece Gece Nöbeti'nin Amerikan versiyonunu da çekmekle kalmayıp Universal için Wanted'ı da beyazperdeye taşıyacak.
Yorumlar
  • ya bu filmi nasıl bulabilirim türkiyede hiç bi yerde yok internettende bulamıyorm :( ve gerçekten izlemek istiyorum... bişiler bilen biri warsa buraya cvp atarsa çk sewinirim sık sık kontrol ederim

  • Aslında bizde o kadar çok malzeme varki filim üretecek.Ama dar görüşlü hayalgücü kısıtlı yönetmenlerimiz sayesinde bir yere varamıyoruz.İnşallah Kurtlar vadisi filmi bu başarıyı yakalar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir