25 Eylül 2009 10:12

S. Darko!

Kısa sürede kült filmler arasına giren Donnie Darko'nun devam filmi geliyor...

2001 tarihli etkileyici Donnie Darko'nun devam filmi geliyor. İlk filmden Daviegh Chase ile Ed Westwick, Briana Evigan ve Justin Chatwin'le filmde rol alması için anlaşıldı.10 milyon dolar gibi ortalama bir bütçeye sahip olacak olan filmin yönetmenliğini Chris Fisher üstlenecek. Peki bu ilginç proje ne anlatacak? Donnie ölmüştür ve ilk filmdeki olaylardan yedi yıl sonra, karakterin kardeşi Samantha Darko bir arkadaşıyla birlikte tuhaf ve gizemli olaylar yaşayacağı bir yolculuğa çıkar. İlk filme de göndermeler yapılacağı ve tavşan severlerin bir kez daha irkileceği söyleniyor.
Yorumlar
  • ==== spoiler ====D.Darko nun zamanda yolculuk konusu & uyurgezerliği ile Kelebek Etkisi yarataRak ölmüş aMa ruhu rahatsız küçük çocuk modelini birleştir al saNa S.Darko ! taVşan kılığıNa giRen saVaş gazisi de Zamanda yolculuk kitabının yazarının ToRuNu.. D.Darko ile bağı olsun die senaryoda bu kadar kasılır yani.. Berbattı.==== spoiler ====

  • 28 nisan 2009 da çıktı gözüküyor.. bakalım nası bişey yapmışlar ??? uMaRım D.Darko ya olan hayRanlığıMız S.Darko ile hüsRaNa uğRaMaz..

  • yaaaa ilk defa bu kadar cok sevdiğim bir filmin devamı cekilceği icin üzüldüm böle bir filmin devamı olamaz tadında bıraksınlar ama olucaksa ki olursa işallah yüzlerine gözlerine batırmazlar müzik kesin olması gerek bir kere gary jules-mad world

  • kelebek etkisi 2 faciası olur çekilmesin bence ama çelikdi bile =D

  • yapılan en saçma şeylerden biri olsa gerek, donnie darko gibi bir filmin devamı olmaz, bunu anlayamayan bir kafa zaten güzel bir film yapamaz. Gerçekten bunu duyduğuma üzüldüm. Biri şunu durdursun!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir