11 Mart 2010 12:45

Saadet de Orada

Catherine Zeta Jones ile Justin Bartha'nın başrolleri paylaştığı The Rebound adlı filmde, Altın Portakallı oyuncu Saadet Işıl Aksoy'un da küçük bir rol aldığı ortaya çıktı.

Catherine Zeta Jones'un çocuklarının bakıcısına aşık olan bir kadını canlandırdığı ve sevişme sahneleri nedeniyle daha vizyona girmeden konuşulmaya başlanan "The Rebound" filminin Türk izleyicilere bir sürprizi var. Altın Portakallı oyuncu Saadet Işıl Aksoy, filmin İstanbul'daki çekimlerinde başrol oyuncusu Justin Bartha ile birlikte kamera karşısına geçti. The Rebound'un Ortaköy'deki çekimlerinde Aksoy, önce Bartha'nın karşısındaki masaya oturdu. Ardından ikili aynı masada buluşup sohbet etti. Ve Saadet Işıl Aksoy, küçük bir rolle de olsa, gişe beklentisi hayli yüksek bir Hollywood yapımında kendini göstermeyi başardı.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir