1 Şubat 2011 01:00

‘Saddam’ iddiası kızdırdı

İbrahim Tatlıses, Kırmızıgül’ün yeni filminde kendisine ‘Saddam’ rolü önerdiği iddiasına ateş püskürdü: Bunu teklif etmeye aklı da gücü de yetmez

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

İbrahim Tatlıses ile geçmişte tahtına aday gösterilen Mahsun Kırmızıgül arasındaki küllenen kavga yeniden alevlendi. Yeni polemiğin fitilini Mahmut Övür’ün köşe yazısında kaleme aldığı Mahsun Kırmızıgül’ün yeni çekeceği Halepçe Katliamı ile ilgili filmde Tatlıses’e Saddam Hüseyin rolünü teklif ettiği iddiası ateşledi. İddiaya göre “Beyaz Melek”, “Güneşi Gördüm” ve “New York’ta Beş Minare” filmleri izlenme rekorları kıran Kırmızıgül, yeni çekeceği filmde Halepçe Katliamı emrini veren Irak Devlet Başkanı Saddam Hüseyin rolü için Tatlıses’e bir aracı vasıtasıyla teklif götürdü.
Teklif götürme görevini üstlenen aracı içki masasında Tatlıses’e Kırmızıgül’ün filminde kendisini oynatmak istediğini ama bunu söylemeye çekindiğini söyledi. Tatlıses’in ilk tepkisi “Seve seve, böyle bir filmde oynarım ama önce rolü öğrenmem lazım” oldu. Ancak Tatlıses rolün Saddam Hüseyin olduğunu öğrenince küplere bindi ve aracıyı dövmekten beter etti.

‘Ne gücü, ne de aklı yeter’
2009 yılında kendisini Saddam’a benzeten FOX’un “Bizden Kaçmaz” programına 20 bin TL’lik dava açtığı da bilinen Tatlıses ise Kırmızıgül’ün kendisine böyle bir teklifi dolaylı da olsa yapamayacağını ileri sürerek kısa ve net konuştu:
“Onun bana böyle rolü teklif etmeye ne gücü, ne de aklı yeter.”
Son filmi “New York’ta 5 Minare”nin yoğun koşturmasının ardından yapımcısı Murat Tokat ve sevgilisi ile Zanzibar’a tatile giden Kırmızıgül’ün ise Tatlıses’e ne cevap vereceği merak konusu oldu. Yakın çevresi Kırmızıgül’ün Halepçe Katliamı’nı film yapmayı planladığını ancak Tatlıses’e rol teklifi yapmayı düşünmediğini ifade etti.

Yorumlar
  • mahsun bu adamı filmin de oynatırsa izlemem kesinlikle. zaten sahnede bile elinde içki ile gezen bir adam. mesele içki içmesi değil yeni nesile kötü örnek olması herşeyiyle yaşamı ile kadınları ile. sevmiyorum bu adamı

  • oynasa ne olur oynamasa ne olur...haber yapmanız bile kabahat açıkcası...

  • aynı saddam olur vala benziyo

  • ne var yakışırda benziyorda

  • bundan olsa olsa saddam olur

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir