25 Eylül 2009 10:12

Şafak Güzeli

Josh Peck ve güzel yıldız Adrianne Palicki, savaşçı gençleri anlatan Red Dawn projesine katıldı...

1984 tarihli Red Dawn filmi yeniden çekiliyor; projede Josh Peck ve güzel yıldız Adrianne Palicki var. Orijinal filmde Charlie Sheen ve Patrick Swayze gibi dönemin yakışıklı delikanlıları vardı. Filmin yönetmenliğini Dan Bradley üstleniyor.Red Dawn'ın orijinali soğuk savaş döneminden izler taşıyordu. John Milius'ın filminde Çinli ve Sovyet askerlerin saldırısına karşı Amerikalı gençler güçlerini birleştiriyordu. Bu filmin günümüze nasıl uyarlanacağı doğrusu merak uyandırıyor. Komedi de olsa, böyle paranoyak senaryolara sinemanın ihtiyacı olup olmadığı tartışılır.
Yorumlar
  • Zaten kendisi berbat bir filmdi ve remakesinin iyi olacagini dusunmuyorum.

  • remakeler yine gundemde.

  • Faşist yönetmen Miliusun faşizan filmini bir daha çekmeye ne gerek var?Konu bulmayan sektör eski filmleri ısıtıp ısıtıp seyircilerin önüne seriyor.Artık mideler bulanmaya başlayacak.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir