26 Ağustos 2011 00:00

Şafak Sezer gecekondu günlerini film yapıyor

Ünlü komedyen 'Çinçin' günlerini anlatan projeyi hayata geçiriyor..

Şafak Sezer, önceki akşam Dolmabahçe'deki çay bahçesinde eski dostu İzzet Yıldızhan ile birlikte mekanın şark köşesine geçerek iftar sonrası çay keyfi yaptı ve eski dostuyla eski günlerini yâd etti.

Sohbet sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü komedyen, yakın zamanda gerçekleştirmeyi planladığı projeleriyle ilgili şöyle konuştu: "Bu sezon benim için çok yoğun geçeceğe benziyor. Öncelikle, Oya Başar'la birlikte rol aldığım 'Hacı Yatmaz' adlı dizinin çekimlerine başlayacağız. Onun yanı sıra, uzun yıllardır üzerinde durduğum ve bir nevi kendi hayatımı anlatacağım bir sinema filmi çekeceğim. Filmin adı 'Lades' olacak. Ben eskiden, Ankara Çinçin Mahallesi'nde bir gecekonduda yaşıyordum. Film de aynı yerde geçecek. Anlayacağınız, bu film bende çok önemli bir yere sahip olacak.''

Sezer, filmde İzzet Yıldızhan'a da küçük bir rol vereceğini belirtti. Şafak Sezer, müzik piyasasına da sıkı bir giriş yapacağını açıkladı.

Önümüzdeki aylarda 'Zamansız Şarkılar' albümünü çıkaracak olan İskender Paydaş'la çalışacağını söyleyen ünlü komedyen, "İskender'in albümündeki bir parçayı birlikte seslendireceğiz" dedi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir