17 Ekim 2003 14:49

Şafak'ın Yeni Ziyaretçileri

George Romero'nun ünlü Zombie üçlemesinin ikinci ayağı olan Dawn Of The Dead'in (Ölülerin Şafağı) yeniden çekileceğini daha önce duyurmuştuk. Çekimlerine henüz başlanan filmin ekibinde hareketlilik devam ediyor. 8 Mil oyuncusu Mekhi Phifer ve genç oyuncu Kevin Zegers, korku filminin ekibine son anda katılan isimler oldu. Filmin senaryosu da bugünlerde son kez gözden geçiriliyor. Azınlık Raporu ile Aşk ve Para'nın senaristi olarak tanıdığımız Scott Frank, senaryo üzerinde son düzeltmeleri yapmak üzere çalışmalarına başladı.James Gunn ve George A. Romero'ya ait olan senaryo, ilk uzun metrajı için kamera arkasına geçen Zack Snyder tarafından yönetilecek.Yeni haberler için gözünüz Beyazperde.com'da olsun!
Yorumlar
  • bu film çok güzel olacak buna güveniyorum I LİKE ZOMBİE şafak artık ölüler için doğacak güneş artık ölüler için batacak ve insanlar yaşam mücadelesi vercek CEHENNEMDE YER KALMADIĞINDA ÖLÜLER DÜNYAYA YÜRÜMEYE BAŞLARLAR

  • neden illada eski korku filmlerinin tekrarlareını çevirip duruyorlar anlamıyorum..aslında cevabı çok açık..tamamen ticari maksat.. ama bunu yaparken unuttukları birşey var..eski filme tamamen ihanette bulunmaları..illaki bir zombi filmi yapacaksın git başka bir adla başka bir senaryoyla çevir !! ben bu yüzden yeniden çevrimlere tamamen karşıyım.. aralarında güzel olanlarda çıkmıyor değil hani..ama büyük bir çoğunluğu hayal kırıklığı..dünyanın en iyi korku filmlerinden sayılan SAPIK filminin yeniden çevriminin ne kadar dandik olduğunu hepimiz gördük.. bu benim görüşüm tabviki..ben yeniden çevrimlere en azından aynı başlık altında olmasına karşıyım.. özelliklede korku filmlerinde.. herşeyin ilki ve orjinali bence en iyisidir..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir