18 Aralık 2013 01:00

Sağ Salim 2: Sil Baştan Ocak'ta sinemalarda

Sağ Salim 2: Sil Baştan filminin vizyon tarihi ertelendi.

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında vizyona giren Sağ Salim filminin devamı olan Sağ Salim 2: Sil Baştan vizyon tarihini erteledi.

Film, 20 Aralık 2013 yerine 10 Ocak 2014'te vizyona girecek.

Macera ve komedi türündeki Sağ Sağlim 2: Sil Baştan, Burçin Bildik, Ezgi Asaroğlu, Hüseyin Avni Danyal, Metin Yıldız ve Yakup Yavru gibi oyuncuları bir araya getiriyor.

İlk filmde olduğu gibi Ersoy Güler tarafından yönetilen filmin konusu ise şöyle: Salim’in kimsesiz bir cenazeyi memleketine götürmeyi kabul etmesiyle başlayan macera, yol arkadaşı Nihal’in annesinin intikam için rehin alınmasıyla yeniden başlıyor. Her yerde 11 kötü adamın seri katili olarak aranan kahramanlarımız yakalanmamak için kılık değiştirirler. Ancak işler düşündükleri gibi gitmez. Salim beladan kurtulmak için eline silah alınca da serüven yeniden başlar.

Yorumlar
  • sözde bizim kiler komedi ediyo komedi dedikleri hep küfür bizler küfür edince öküz oluyoruz onlar edince hahaha ağzını ayıra ayıra gülüyo millet

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir