23 Şubat 2004 15:53

SAG'lı Yetenekler

SAG Ödülleri dağıtıldı. İşte yılın oyuncuları!

SAG (Oyuncular Birliği), yılın erkek ve kadın oyuncularını seçti. Sonuçlar arasında en çok dikkat çeken, Johnny Depp'in Karayip Korsanları ile Erkek Oyuncu dalındaki ödüle ulaşması oldu. Kadın Oyuncu dalında ödüle uzanan isim ise, doğal olarak Charlize Theron'dan başkası değil. Oyuncu törende, zamanında kendisini tek gidiş biletiyle cesurca Hollywood'a gönderen annesine teşekkür etti.Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü oyuncuları ise en iyi ekip çalışması örneği olarak ödüle uzandılar. Ayrıca Tim Robbins Gizemli Nehir ile, Renee Zellweger de Soğuk Dağ ile Yardımcı Oyuncu dalında ödül alan isimler oldular. Şimdi hep birlikte bu ödüllerin gerçekten Oscar'ın provası olup olmadığını görmek için beklemeye başlıyoruz.
Yorumlar
  • ayrıca "keşke oscarlarda da oyunculuk için en iyi ekip çalışması ödülü olsaydı" diyor insan. ve tabi en iyi animasyon karakteri ödülü. lotr için iki oscar fazladan gelirdi böylece.

  • johnny depp'in almasına (filmini seyretmemiş lsam da) şaşırdım. bugün gazetenin birinde oscarları garanti gibi demş depp ve theron için. ama hep sean penn alacak diye beklemşiştim ben.

  • Jonny deep in en iyi erkek oyuncu secilmesi şaşırtıcı değil ama surprız.Jude law alsaydı şaşırırdım herhalde yalnız ben jonnynın oscarı alacağına pek inanmıyorum ya bill yada sean alacak ikiside neredseyse esit sansa sahip gercekten cok cekişmeli.Bu dört oyuncu kategorisinde oscarlar bize bi surprız yapabilir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir