2 Ekim 2014 00:00

Şahan Gökbakar Cem Yılmaz'ı eleştirdi

Şahan Gökbakar, rakibini sosyal medya üzerinden üstü kapalı olarak eleştirdi.

Yaptıkları filmlerle sürekli birbirlerine rakip olarak gösterilen Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar arasındaki rekabet son günlerde yine kızıştı.

Yılmaz, ‘Pek Yakında’ filminin basın gösteriminde Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 4 filmi ile elinde bulundurduğu 7 milyonluk gişe rekoru için "Ulaşılmaz değil" dedi.

Bunun üzerine Şahan Gökbakar, rakibini sosyal medya üzerinden üstü kapalı olarak eleştirdi.

Gökbakar instagram hesabından şunları yazdı; Elitlere, entellere veya kendisini bu ikisinden zannedenlere zeki gözükebilmeyi değil, sizleri güldürmeyi seçtim her zaman. Sizler de beni hep sevginizle ödüllendirdiniz. Bana tarifsiz gururlar yaşattınız. Yeni filmim için hazırlıklara başladım. Henüz adını yazmıyorum, şimdilik mevcutlarla idare edin, yakında size yine her zaman olduğu gibi kahkahaya doyuracağım.

Şahan Gökbakar'ın yazıp yönettiği Recep İvedik 4 filmi 20 haftada 7.369.098 kez izlenmişti.

Yorumlar
  • zeki görünebilmek için öyle olmak lazım

  • ey şahan gökbakar, o kadar komik olduğunu iddia ediyorsan cem yılmaz gibi bir stand-up yapta görelim. yapta gör anında nasıl dibe vuruyorsun...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir