13 Kasım 2014 01:00

Şahan Gökbakar: 'Hakkımı arayacağım'

Şahan Gökbakar, 'Recep İvedik 4' filminden alacağı 25 milyon liranın ödenmediği iddiasıyla hukuk savaşı başlattı.

Şahan Gökbakar, "Recep İvedik 4" filminden alacağı 25 milyon lirayı ödemediğini iddia ettiği dağıtım şirketi Tiglon'un sahibi Murat Akdilek'e karşı hukuk savaşı başlattı.

Gökbakar’ın İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na yaptığı şikayet üzerine Akdilek hakkında soruşturma başlatılmıştı. Savcılık tarafından Akdilek’in “hizmet nedeniyle güveni kötüye kullanma” suçunu işlediği iddiasına dayalı olarak oluşturulan iddianame, İstanbul 63. Asliye Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi ve Akdilek hakkında ceza davası açıldı.

Şahan Gökbakar, hukuk mücadelesini sonuna kadar sürdüreceğini belirterek “Hakkım olan paranın yok edilmesinde payı olan her bir kişiden ve kurumdan sonuna kadar hukuk mücadelesiyle hesap sorup, hakkımı arayacağım. İnsan onuru, gururu, haysiyeti ve emeği için yaşar. Başkasının emeğine ve hakkına göz dikmeye kalkanlar hayatın komik olmayan yüzüyle er ya da geç tanışırlar” dedi. (Hürriyet)


Yorumlar
  • cmk999 kim derdi bu tipleme ile milyonlar kazanılacak. bu soruya açık bi cvp var insanlar klasik türk dizilerinden sıkılmış olur birazda gülmek isterler. gökhan arkadaşımızda yorumunda murat akdilek'in kimseye borcu kalmaz demiş.O zaman adamın parasını ödesin kardeşim sen adamın içini biliyo gibi konuşmuşsun.Adam parayı kazanmış şahan gökbakarın parasını ödiyecegine üstünemi yatmış.Bu para nerde bilip bilmeden bunun kimseye borcu kalmaz yazmışsınız.

  • Kim derdi bu tipleme ile milyonlar kazanılacak.

  • Murat Akdilek'in kimseye borcu kalmaz , öder. Ticarette her firma sıkıntıya düşebilir bunlar doğaldır.Önemli olan ticarette firmaların veya kişilerin birbirine destek olmasıdır. Lakin Murat Bey'in de kurumunda çalışan kişilerin kendisini doğru yönlendirmediğini düşünüyorum . Bir de Murat bey Tiglonun ortaklarından olması lazım , diğer sahipleri ne oldu acaba .

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir