8 Mayıs 2010 00:00

Şahan kadın kılığına girdi

Şahan Gökbakar, kadında aradığı özellikleri sıraladı: "Oturup kalkmasını bilmeli, 'kendi ayaklarımın üzerinde dururum' tribine girmemeli."

Şahan Gökbakar, karın kılığına girip poz verdi ve kadında aradığı özellikleri sıraladı; Annem gibisini bulamam.


- Hayatımda en sevdiğim kadın annemdir. Annelerimiz gibi özel kadınlar bulmak artık çok zor. Ben de bu sebeple sevgili ararken , böyle bir kıstasa girmiyorum. Girmiyorum ki sevgilim olabilsin! Yeni cins kadınlar var; daha erkeksi, her yere girip çıkabilen, oturması kalkması bir garip, 'Kendi ayaklarımın üzerinde dururum' tribindeki kadınlar... Onlar bana çekici gelmiyor.

Kadın gibi davranmalı

- Daha çok hanım hanımcık, oturmasını kalkmasını bilen, kadınlığının farkına varanlar bana çekici geliyor. O yüzden "sevdiğim kadın, kadın gibi davranmalı" demiştim. Bunu da her zaman arayacağım gibi geliyor... Bu arada ben, kadınları hiçbir zaman kadınsı güdülerine yenik düşürecek hale getirmedim. ıstedikleri tek şey, sevdikleri adamın onlarla ilgilenmesi. Bunu ciddi anlamda yaptığın sürece, hiçbir kadın tehlikeli değildir.

Yorumlar
  • şahan bey sanki tiribe girmemiş gibi konuşuyo heh

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir