31 Mart 2016 11:29

Sahil Güvenlik cankurtaranları iş başında

Sahil Güvenlik'te çekimler devam ediyor.

Hollywood'un eski yapımları ünlü yıldızları bir araya getirip yeniden çekme modasının son örneği 80'lerin fenoman dizisi Sahil Güvenlik (Baywatch).

Son dönemin dikkat çeken oyuncularından Zac Efron ve ve aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi Dwayne Johnson'ı bir araya getiren filmin çekimleri Miami'de tüm hızıyla sürüyor.Film "Sahil Güvenlik" olunca yakışıklı ve güzel cankurtaranlarımızın işlerini icra ettikleri sahnelerin çekimleri de bitmek bilmiyor.Son olarak filmin yeni "Pamela Anderson"ı Kelly Rohrbach rol arkadaşı Zac Efron ile boğulmak üzere olan bir kadının hayatını kurtardı.Tam bu sırada bir diğer rol arkadaşları Dwayne Johnson da küçük bir çocuğun hayatını kurtarmakla meşguldü.Filmde orijinal "Sahil Güvenlik" dizisinden bir sürpriz de var. Dizinin başrol oyuncusu David Hasselhoff da filmde konuk oyuncu olarak yer alacak.Durum böyle olunca seyircilerin gözleri Pamela Anderson'ı da aracaktır haliyle ancak çok umutlanmamak gerek. 48 yaşındaki Pamela Anderson geçtimiz ay şöyle bir açıklamada bulunmuştu: "Tamamen geri çevirmedim ama bana teklif ettikleri şeyi geri çevirdim. Ne olacağını göreceğiz. Henüz senaryoyu bile okumadım!""Sahil Güvenlik", dizinin ilk kez yayınlanmasından tam 28 yıl sonra, 19 Mayıs 2017'de vizyona girecek.

Orijinal Baywatch'ı hatırlamak isteyenler için:

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir