25 Eylül 2009 10:12

Şairin Aşkı

Almodovar, 23 yıl hapis yatan şair Marcos Ana'nın yaşamını beyazperdeye taşıyor...

Franco'nun 23 yıl boyunca içeride tuttuğu devrimci şair Marcos Ana'nın sıradışı yaşamı sinema filmi oluyor. Proje şairin cezaevinde geçirdiği günler yerine, özgür kaldıktan sonra yaşadıklarını ortaya koymayı amaçlıyor. Özellikle de içerden çıktıktan sonra ilk defa tutkulu bir biçimde aşık olmasını konu edinecek.Yönetmen Pedro Almodovar bu projeden önce Los abrazos rotos adını taşıyan kara film denemesini hayata geçirmek istiyor.
Yorumlar
  • Merak konusu uyandıran aşkın filmi,umarım kafamdaki bu soru, bu usta yönetmenle cevap bulur.

  • Ne zaman gösterime girer acaba. Yönetmen Pedro Almodóvar olunca beklenti de ona göre oluyor tabi...Muhtemelen yine güzel bir film izleyeceğiz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir