25 Eylül 2009 10:12

Saklı Yüzler

Handan İpekçi'nin profesyonel ve amatör oyuncuları buluşturan yeni filmi namus cinayetlerini anlatıyor!

Babam Askerde ve Büyük Adam Küçük Aşk filmlerinin usta yönetmeni Handan İpekçi, Türkiye'nin en önemli problemlerinden biri olan namus cinayetlerini konu edinen üçüncü filminin çekimlerini bitirdi. Konfeksiyonda işçi olarak çalışan ve bir gazete haberi üzerine kast çalışmalarına katılarak projeye dahil olan Şenay Aydın ile İştar Gökseven, Cem Bender, Berk Hakman'ın oynadığı Saklı Yüzler, 23 Kasım 2007'de Bir Film dağıtımıyla Yeni Yapım tarafından vizyona çıkarılıyor.
Yorumlar
  • Bir önceki başyapıtıyla eleştri yağmuruna tutulmuş türk sinemasının son dönemde yeşim ustaoğluyla beraber en iyi kadın yönetmeni handan ipekçi ne çekse gideceğim ölene dek

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir