29 Ağustos 2003 15:49

Salva İstila'yı Başlatabilecek mi?

Invasion of the Body Snatchers yeniden çekiliyor. WB, Victor Salva'yı istiyor!

Don Siegel'in yönetmenliğini üstlendiği 56 tarihli Invasion of the Body Snatchers, korku sinemasının en önemli yapımlarından biri. Aynı zamanda da, 50'ler sinemasına damgasını vuran toplumsal paranoyanın en net ortaya konduğu filmlerden biri. Filmin zamanla artan önemi de devam filmlerine vesile oldu. Aynı adı taşıyan Philip Kaufman filmi ve Abel Ferrara'nın Body Snatchers'ı buna örnek gösterilebilir. Halka filminin yapımcıları, filmin haklarına sahip olan Warner Bros ile birlikte güncel bir versiyonunu daha ortaya koymaya hazırlanıyorlar. Yönetmesi için de gözlerini Jeepers Creepers serisinin yaratıcısı Victor Salva'ya diktiler. Yapımın Ferrara'nın yorumunu örnek alması bekleniyor. 93 tarihli film, yaz ayı için askeri üsse yerleşen bir ailenin, çevrelerindeki insanların dönüşmeye başlamasıyla yaşadıklarını anlatıyordu.
Yorumlar
  • 56 tarihli asıl filmi izlemesem de 78 tarihli yeniden çevrimi izledim ve çok da beğendim. özellikle sonuna bayılıyorum. donald sutherland harika bir oyunculuk sergiliyo. bu 93 yapımı filmi de izledim sanırım ama emin değilim. izleyen varsa bana yardımcı olabilir belki. filmin bir sahnesinde bir adam viski içiyodu ve içinde bu uzaylılardan vardı tahta kurusuna benziyodu adam hiç farketmeden yutuyodu onu. bu o filmiydi acaba? herneyse asıl demek istediğim, zaten kült statüsüne ulaşmış bir filmin yeniden çevrimi bize ne kazandıracak? eski haliyle karşılaştırıcaz filmi ve büyük ihtimalle beğenmicez çünkü işin içine milyon dolarlık bilgisayar efektleri giricek... ama gene de çekilirse izlerim :)) sadece beğeneceğimi sanmıyorum :))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir